Shakira: Edhe nëse dikush na tradhton, ne duhet të vazhdojmë të besojmë

Shakira: Edhe nëse dikush na tradhton, ne duhet të vazhdojmë të besojmë

Shakira

Shakira pati një mesazh për Vitin e Ri për të gjithë ndjekësit. Këngëtarja ka publikuar një tekst në Instagram, në të cilin ka bërë llogarinë e saj për atë që ka ndodhur vitin e kaluar.

“Edhe pse plagët tona mbeten të hapura këtë vit të ri, koha i ka duart e një kirurgu. Edhe nëse dikush na ka tradhtuar, ne duhet të vazhdojmë të besojmë. Përballë përbuzjes, vazhdoni të vlerësoni veten” , shprehet këngëtarja.

Në vazhdim të postimit të saj ajo shkruan:

“Sepse ka më shumë njerëz të mirë se të këqij. Më shumë i dhembshur se dembel. Më pak largohen dhe më shumë qëndrojnë pranë nesh. Lotët tanë nuk humbasin, ato vaditin zinë ku do të lindë e ardhmja dhe na bëjnë më njerëzorë, që edhe në mes të një “shkëputjeje” të vazhdojmë të dashurojmë”.

Mesazhi i saj, sigurisht, mund të ketë një marrës dhe ai nuk është askush tjetër veçse ish-bashkëshorti i saj, Gerard Pique . Pasi dolën në shesh tradhtitë e tij dhe lidhja e re me Clara Chia, Shakira është lënduar veçanërisht nga futbollisti.

Siç është bërë e ditur tashmë pas marrëveshjes së çiftit për kujdestarinë e fëmijëve, Shakira do të jetë tani e tutje përgjithmonë në Miami me fëmijët e tyre. Marrëveshja parashikonte në mënyrë specifike që, pas lëvizjes, Pique do të mund të vizitonte fëmijët e tij për 10 ditë në muaj, sa herë që të dëshironte.

S.C/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)

'Poker' në transfertë, Barcelona shkëlqen dhe ruan distancën nga Real Madridi (GOLAT)