POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Pas orës 'Atlantic', Kujtim Gjuzi tregon celularin 7 mijë euro

Kujtim Gjuzi është një nga deputetët më të përfolur kohët e fundit. Ai është bërë shpesh herë temë diskutimi në media për deklarata dhe sjelljen e tij. Së fundmi i ftuar në Opinion, ai tregoi për karrierën politike. Ajo që bëri përshtypje ishte telefoni i tij, Vertu, që sipas tij kushton 7 mijë euro.

Të jemi të kujdesëm se e kam këtu celularin. 7 mijë euro celular, Partia Konservatore e ka celularin se kam unë. Është porosi, kuq e zi. Lene se është i veçantë”, tha ai teksa u pyet dhe për orën “Atlantic” nga gazetari .


Ti atëherë ke qenë shumë i ri. Ishit të tronditur kur filloi revolta. Ju s’na mbani mend neve. Vetëm pranë partisë demokratike që në ditët e para të saj” i është drejtuar Gjuzi drejtuesit të emisionit.

"Ashtu jam si ushtar. Jam ekspert në fushën e ekonomisë, dhe ato që i thash guvernatorit në seancë tha Gjuzi ka të drejtë”, theksoi deputeti i ri. Sipas tij profesioni i parë ka qenë rrobaqepës dhe tregoi se “Rama i ka qepur tek mua pantallonat e para, pastaj mësoi vetë”. ka thënë më pas Gjuzi.  


E.L./Shqiptarja.com
Komento

Komente

 • Kafsha: 16/05/2019 16:26

  Tani si deputet do të mari 2000 euro rrogë muaj per muaj pa prodhuar kurrfarê gjëje, hiç, nul!

  Përgjigju
 • Pipo: 16/05/2019 00:23

  Ky qe leshoi rrenje ne korridoret e KQZ-se duke u thene "pse po ma vononi mandatin"? PD mire qe na la pa opozite, por na la peshqesh edhe keta ekzotiket si shoku Gjuzi, te cilin do ta shohim edhe ne mbledhjet e Komisionit te Ekonomise qe te na sugjeroje politika perle per fasonet (si rrobaqepes) dhe deficitin publik (si ekonomist)

  Përgjigju
 • USA: 15/05/2019 23:59

  Ky do na hapi dyert e europes.Bo bo ku ka perfunduar populli Shqiptar.Ky nuk ben as per fshires rrugesh jo te zgjidhet deputet.

  Përgjigju