Pas protestës para Kuvendit, banorët nisen marshim drejt ambasadës amerikane

Banorët e 4 zonave në Tiranë, 5 Majit, Kombinatit, Paskuqanit si dhe Kodrës së Priftit, pas protestës para Kuvendit, janë nisur duke marshuar në këmbë drejt ambasadës amerikane. Ato kërkojnë drejtësi për pronat e tyre.


Lajmi kryesor:

Banorët e 4 zonave në Tiranë sërish në protestë para Kuvendit! Banorja e ‘5 majit’ i kërkon ndihmë Berishës: Doktor na mbroni! Ish kryeministri: Do flas me komisionin tim


M.Q./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

Ish-koloneli amerikan: Sulmuesit në Banjskë ishin të pajisur si një këmbësori ushtarake

Ish-koloneli amerikan: Sulmuesit në Banjskë ishin të pajisur si një këmbësori ushtarake