Pas shqetësimit të ngritur në Report Tv, shkon në 3 numri i tabelave të vendosura tek tuneli në hyrje të Tiranës

Pas shqetësimit të ngritur në Report TV duke përcjell atë çfarë shoferët hasnin prej ditësh si problem me orientimin dhe mungesën e tabelave, është shtuar edhe një tabelë tjetër. Sot më 8.9.2021 ardhja nga Durrësi ose Kamza drejt Tiranës orientohet nga tre tabela. Një e madhe në dishezën e autostradës (mbikalimi) dhe dy mesatare që tregojnë, Qendër-Laprakë në të djathtë, Astir-Pallati me Shigjeta Elbasan në të majtë nëpërmjet tunelit nr.5


Lajmi kryesor:

Report Tv tregoi kaosin, ARRSH vendos 3 tabela hyrje në Tiranë! Tabelat e gabuara te ish-Dogana çorientuan shoferët


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ndalohen filmat shqiptarë të prodhuar gjatë periudhës komuniste?×

Lajmi i fundit

John

Ekskluzive/ Bëri burg për gjobëvënie, ish bodigardi i Berishës dhe Shkëlzenit bëhet avokat, tentoi të blinte gjakun e Hekuran Dedës pas 21 Janarit