POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Pas Stines, këngëtari i njohur ndahet nga i jep fund lidhjes 9-vjeçare

Mateus Frroku

Mesa duket këngëtarët shqiptarë po bëjnë ‘bilancin e vitit’ dhe personi që kanë zgjehdur të largojnë nga jeta e tyre është pikërisht partneri. Ditën e sotme Mateus Frroku bëri me dije se është beqar dhe se i ka dhënë fund lidhjes me partneren e tij.

Dyshja ishin të lidhur prej 9 vitesh dhe vetëm para dy vitesh u fejuan në një ceremoni zyrtare. Por i ftuar në “Ditë e re”, Mateusi tha se tashmë është beqar pasi nuk e vazhdon më lidhjen.

Vetëm një ditë më parë Stine lajmëroi që ishte ndarë nga partnerja e tij me të cilën ka edhe një vajzë. Me anë të një statusi në rrjetet sociale këngëtari i uroi gjithë të mirat Gracielës.

Mateus Frroku dhe ish-e fejuara gjatë ceremonisë së fejesës

fl.mi.
Komento