Pas Stresit dhe Noizy-it, ndodh edhe bashkimi i ‘2 armikeve të përbetuara’! Selena Gomez dhe Hailey Bieber fotografohen të përqafuara me njëra-tjetrën

Pas Stresit dhe Noizy-it, ndodh edhe bashkimi i ‘2 armikeve të përbetuara’! Selena Gomez dhe Hailey Bieber fotografohen të përqafuara me njëra-tjetrën

Hailey Bieber dhe Selena Gomez

Edhe kjo ndodhi! Selena Gomez dhe Hailey Bieber janë “pajtuar! Mund t’ju duket e pabesueshme, por është e vërtetë. Dyshja është fotografuar në mbrëmjen në Gala të Muzeut të Akademisë në LA. Ato janë parë të qeshura krah njëra tjetrës, ku të krijohej edhe përshtypja se janë shumë shoqe me njëra tjetrën.

Ky “pajtim” i tyre vjen pas intervistës së fundit të Hailey Bieber ku thoshte se “e respektonte gjithmonë Selena Gomez”, teksa ka sqaruar se ajo nuk ia “ka vjedhur” kurrë të dashurin këngëtares. Ajo tha se është lidhur me Justin Bieber, pasi ky i fundit e kishte përfunduar historinë e tij të dashurisë me Gomez.

Pas Stresit dhe Noizy-it duhet të mësohemi tashmë edhe me Selenën dhe Hailey “shoqe me njëra-tjetrën”.

Selena Gomez dhe Hailey Bieber

B.K./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Pajisja misterioze: A po komunikonte atentatori i Donald Trump me dikë tjetër?

Pajisja misterioze: A po komunikonte atentatori i Donald Trump me dikë tjetër?