Pas takimit me Begajn, ish-Presidenti Topi ikën nxitim, 'Jaguari' luksoz has në tokë VIDEO

Një "incident" i vogël është regjistruar në përfundim të takimit të presidentit të ri Bajram Begaj me paraardhësit e tij, Alfred Moisiu dhe Bamir Topi. Siç shihet në videon që sjell Report Tv, makina e Bamir Topit për shkak se është shumë e ulët është përplasur me trotuarin. Përplasja ka qenë e konsiderueshme dhe mund të dëgjohet edhe në video.


Lajmi kryesor:

U zgjodh president, Bajram Begaj takon 3 paraardhësit e tij te Pallati i Brigadave, shpall 'non grata' Sali Berishën! Topi për Report Tv: Pashë premisa për një presidencë dinjitoze


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Rasti Qefalia', a fshihen gjobat pas akuzave të Këlliçit, Nokës, opozitës?×

Lajmi i fundit

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS

'S'i bashkon raporti, por leku' PS dhe PD votojnë pro një page shpërblim për orët shtesë në Komisionin e TIMS