Pas Tiranës e Kukësit, nis edhe në Shkodër vaksinimi i gazetarëve të terrenit dhe efektivëve të policisë

 

Pas Tiranës dhe Kukësit, ka nisur vaksinimi i gazetarëve të terrenit dhe efektivëve të policisë edhe në Shkodër.

Vaksinimi i gazetarëve të terrenit në Tiranë nisi që ditën e djeshme, ndërsa sot vijon paralelisht me vaksinimin e efektivëve të policisë.

Kujtojmë se gjatë ditës së djeshme janë kryer 17.023 vaksinime në të gjithë vendin ndërkohë që nga totali prej 172.486 vaksinimeve të bëra mbi 100 mijë janë gjyshe dhe gjyshër.


Lajmi kryesor:

Dita e 7 e vaksinimit masiv, 500 policë vaksinohen në 'Air Albania', në të gjithë vendin nis procesi për më shumë se 13.000 uniforma blu! Manastirliu: Së shpejti nisim me mbi 60 vjeçarët


/r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Tjetër JO për negociatat nga BE, mendoni se Rama ka të drejtë me gjuhën e ashpër ndaj liderëve të Brukselit?×

Lajmi i fundit

John

Zelensky: Rusia na ka vjedhur paqen, por nuk do të na shkatërrojë