Pasdite vendi do të përfshihet nga reshje shiu, parashikimi i motit për sot

Pasdite vendi do të përfshihet nga reshje shiu, parashikimi i motit për sot

Foto ilustruese

Moti do të jetë me vranësira mesatare deri të dendura të pasuara nga reshje shiu dhe rrebeshe me stuhi në mesdite dhe pasdite.

Temperaturat në mëngjes do te luhaten 16-20 gradë, vlerat maksimale do te jene me rënie 25-27°C në veri deri në 31-32°C në zonën e ulet.

Era do të jetë me drejtim Jug-Perëndim me shpejtësi 8 m/sek dhe dallgëzim të forcës 3 ballë në det të hapur.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Arrestimi i mjekut, a po bëhet sa duhet për të luftuar korrupsionin në sistemin shëndetësor?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Të votosh me armën drejtuar ‘në kokë’! Pamjet kur ushtarët rusë shoqërojnë ukrainasit të hedhin votën në ‘referendumin e tyre të rreme’

VIDEO/ Të votosh me armën drejtuar ‘në kokë’! Pamjet kur ushtarët rusë shoqërojnë ukrainasit të hedhin votën në ‘referendumin e tyre të rreme’