Pasi u largua nga LSI, Luan Rama uron me foton e veçantë Fatos Nanon për ditëlindje: Qofsh jetëgjatë e shëndetmirë mik

Pasi u largua nga LSI, Luan Rama uron me foton e veçantë Fatos Nanon për ditëlindje: Qofsh jetëgjatë e shëndetmirë mik

Fatos Nano dhe Luan Rama

Ish-nënkryetari i LSI-së, ka uruar për ditëlindjen ish-kryeministrin socialist Fatos Nanon, i cili sot feston 69-vjetorin e lindjes. Rama ka publikuar një foto, ku shfaqen të dy së bashku shumë vite më parë, ndërkohë që gjen fjalën më të ngrohta për mikun e tij në këtë ditë të veçantë.

‘Për Fatos Nanon, në ditën e lindjes… Gëzuar, edhe pse nuk mjafton asnjëherë kjo fjalë për të sjellë përmasën e vërtetë të urimit dhe mirënjohjen për një mik! Qofsh jetëgjatë e shëndetmirë, dhe festofsh një shekull ditëlindje’- shkruan Rama.

Luan Rama njoftoi pak kohë më parë largimin nga të gjitha funksionet në LSI, duke u bërë kështu zyrtari i parë në radhët e kësaj partie, i cili dorëhiqet pas humbjes së thellë në zgjedhjet e 25 prillit. Rama shkruante se si drejtues i duhet të mbajë përgjegjësi edhe në rast se nuk është përgjegjës për këtë humbje.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Rusia ndan një të tretën e shpenzimeve për mbrojtjen

Rusia ndan një të tretën e shpenzimeve për mbrojtjen