Pasi u shkarkua nga Kuvendi, Meta 'arratiset' nga i nxehti përvëlues i Tiranës, filmohet duke luajtur volejboll tek Gjiri i Lalëzit

Në një kohë kur kryeqytetin e ka përfshirë një i nxehtë afrikan, presidenti Ilir Meta duket se është ka zgjedhur që të freskohet tek Gjiri i Lalëzit në Durrës.

Meta ka zhveshur 'kostumin politik' dhe është filmuar duke luajtur volejboll buzë detit, njëkohësisht edhe duke marrë rrezet e diellit.

Kujtojmë se këtë qershor, Meta është shkarkuar nga Kuvendi si president i Republikës, ndërkohë që fati i tij tashmë pritet që të vuloset përfundimisht nga vendimi i Gjykatës Kushtetuese.

M.Q./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  Ngjarjet në Fier e Fushë Krujë, a jeni të shqetësuar nga situata e rendit dhe sigurisë publike?

Komento

Komente

 • Lalzi: 23/06/2021 00:20

  Thoni fshatar, i ka te gjitha brenda.

  Përgjigju
 • Emigranti: 22/06/2021 22:25

  futi nji shqelm karagjozit te kombit

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Makina përplas për vdekje këmbësorin, shoqërohet drejtuesi