PD e akuzoi se pi kokainë/ Mbërrin në SPAK kryebashkiaku i Bulqizës: Do padis Salianjin

Kryebashkiaku i Bulqizës Lefter Alla ka mbërritur në Strukturën e Posaçme anti-korrupsion (SPAK), ku paralajmëroi se do të padisë për shpifje ish-deputetin Ervin Salianji. Alla thotë video ku PD pretendon se ai shfaqet duke pirë kokainë është montazh. "Video-montazhit më është bërë me dije prej rreth një viti, por gjithmonë kam besuar dhe besoj se duhet të jetë drejtësia ajo që ta hetojë dhe ta zbardhë".


Lajmi kryesor:

U akuzua se pi kokainë, kryebashkiaku i Bulqizës dëshmon në SPAK: Nuk jam unë personi në video! Ta gjejë prokuroria


m.v./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A e ka menaxhuar në mënyrën e duhur sistemi shëndetësor emergjencën e krijuar nga koronavirusi?