PD replikon me Berishën: Pse e mohon Erzen Breçanin? A kishte gisht ai në sulmin e 8 janarit?

PD replikon me Berishën: Pse e mohon Erzen Breçanin? A kishte gisht ai në sulmin e 8 janarit?

Mirela Karabina

Zëdhënësja e Partisë Demokratike, Mirela Karabina ka reaguar ndaj akuzave që Sali Berisha bëri ndaj Lulzim Bashës, sot nga qyteti i Lezhës.

Ajo shprehet se  arsyeja se Berisha vazhdon me akuzat është frika e tij.

Reagimi i Mirela Karabinës

Berisha ka frikë!

Në turin e tij kundër drejtësisë Sali Berisha ka vijuar edhe sot me shpifjet dhe mashtrimet.

Arsyeja pse Sali Berisha vazhdon me akuzat ordinere është frika e tij.

Sot ai e di që nuk e shpëton dot as Edi Rama, pasi është i izoluar nga ndërkombëtarët dhe i kërkuar nga drejtësia.

Por, Sali Berisha bën mirë t’u tregojë demokratëve që i ka shndërruar në mburojë të halleve të tij:

– Pse e mohoi Erzen Breçanin?

– A e ka urdhëruar Erzen Breçanin të pergatisë logjistikën për të sulmuar PD- në më 8 janar?

– Pse i fshihet drejtësisë?

– A i ka kërcënuar prokurët e SPAK-ut dhe Gjygjëtarët?

Me shpifje e mashtrine Sali Berisha vetëm zgjat ankthin e tij por hallin nuk e zgjidh dot!

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shpërthimi fatal për babë e bir në Lushnje, a keni siguri në vendin tuaj të punës?×

Lajmi i fundit

Ylli Pata: Fiksimi për teorinë e shumatoreve të patericave në opozitë

Ylli Pata: Fiksimi për teorinë e shumatoreve të patericave në opozitë