Peleshi : Me topa bore me fëmijët

Peleshi : Me topa bore me fëmijët
Kryetari i Bashkisë së Korcës, Niko Peleshi ka kohë për fëmijët dhe familjen e vet. Dhe ja tek e shohim tek këto foto, ku ashtu sikurse kishim parashikuar edhe ne shumë kohë më parë, ai është i dhënë totalisht pas familjes. Sigurisht në këto kohë dëbore, Niko ka gjetur kohë për të lënë punët e zyrës dhe për t’iu dhënë familjes. Baba i tre fëmijëve kërkon që të bëhet shumë familjarë në orare të ndryshme të ditës. Megjithatë ashtu sikurse tha dhe gazetari ynë i rubrikës THASH&THEM, Niko ka shfrytëzuar ditën e dielë për të ikur nga Korca.
Su/ Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Goditi me grusht efektivin, Gjykata liron nga paraburgimi 22-vjeçarin në Tiranë

Goditi me grusht efektivin, Gjykata liron nga paraburgimi 22-vjeçarin në Tiranë