'Për mua nuk ekziston', Luizi merr vendimin drastik, i vë ultimatum Oltës: Mos ma përmend emrin

'Për mua nuk ekziston', Luizi merr vendimin drastik, i vë ultimatum Oltës: Mos ma përmend emrin

Janë në ditët e fundit brenda shtëpisë së “Big Brother Vip Albania” por dy banorë kanë vendosur të ndërpresin komunikimin. Bëhet fjalë për Luizin dhe Oltën.

Ai ka vendosur të mos ketë asnjë komunikim me aktoren brenda shtëpisë. Por e ka një kusht; Luizi tregoi se do flasë me Oltën vetëm kur të dalë në nominim kokë më kokë me të.

Luizi: Nga ky moment e mbrapa me mua s’ke asnjë lloj komunikimi. Mos më bëj të të të injoroj se del keq. Kështu që po ta them para.

Luizi: Nga ky moment ti me mua nuk ke as mirëmëngjes.

Luizi: Dhe kisha pasur qef të mos e përmendësh emrin tim, siç nuk do ta përmend as unë. Të jap fjalën.

Olta: Unë mos të përmend emrin ty?

Olta: Sa herë të më teket, se je banor i shtëpisë.

Luizi: Unë nuk ta përmend. Për mua nuk ekziston deri në momentin kur të jesh në nominim kokë më kokë me mua. Vetëm atëherë do flas.

Olta: Po, dhe pse s’do flasësh ti?

Luizi: Se është mendimi im. Do e kuptosh kur të dalësh jashtë shtëpie.

Olta: Po fol tani se ne po flasim, po bëjmë sqarimin e fundit.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Fredi: 29/03/2023 22:15

  në qoftë se ka njeri me dy fytyra ajo është Olta ????????

  Përgjigju
  • Rita: 30/03/2023 05:05

   Luizi eshte shemtia me e degraduar e nje njeriu!

 • mikado: 29/03/2023 18:48

  Olta nuk është njeri i ulët dhe të vijë me kërcënime. Jo mos më fol, jo mos më bëj. Pfff! Dil nga shtëpia nëse nuk do që të flasin. Rregullat nuk i vendos ti.

  Përgjigju
  • Anila: 30/03/2023 01:46

   Ke te drejt rregullat deri më sot i ka vendos Olta

 • Adhurim muhaj: 29/03/2023 13:39

  Luizi e di qe Olta udhezohet nga bbv.

  Përgjigju
 • Dea: 29/03/2023 09:15

  Luizi plehre njeri.. Njeriu me legen qe mund te ekzistoje. Imagjino ta kesh ne shoqeri nje njeri si ky, te ben lemsh

  Përgjigju
  • Njeri i drejtë: 29/03/2023 18:21

   Shumë e vërtetë. Më të lig se Luisi nuk kam parë ndonjëherë. Shumë negativ.

  • Miri: 29/03/2023 17:32

   Olten mos ta kesh, as ne lagje

  • Ola: 29/03/2023 10:35

   Nuk dua te ofendoj askend.por nuk krahasohet me Olten esht shum negative Olta

 • Gazmend: 28/03/2023 23:41

  Luizi kampion asht shum mir jaka ber ktyre njerzve si Olta kshtu e meritojnë kur bajn loj tpist dinake asht Olta

  Përgjigju
 • Taulant: 28/03/2023 22:11

  Lojtari më i pistë, s’ka pikë njerzillëku, uroj mos fitosh.

  Përgjigju
  • Njeri i drejtë: 29/03/2023 18:26

   Amin ishalla, kush do ta meri veç Luisi jo.

 • Sondazhi i ditës:

  I kishte mbetur 1 vit e 8 muaj burg, gjykata liron Tahirin. Si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve

Tensionet në veri, Rama intervistë për BBC: SHBA dhe BE kanë të drejtë, Kurti jo! Kosova dhe Serbia të ulen në tryezën e bisedimeve