Për të dytën ditë, reshje të dendura shiu dhe breshëri në Korçë (VIDEO)

KORÇË- Për të dytën ditë, zona e qarkut të Korçës është prekur sërish nga paqëndrueshmëria e motit, ku reshjet e dendura të breshrit dhe shiut kanë ‘pushtuar’ disa fshatra të Maliqit, Devollit dhe po ashtu në qytetin e Korçës.

Sikurse duket edhe nga pamjet e siguruara nga 'Report Tv', intensiteti i lartë i reshjeve ka sjellë vërshimin e ujit nëpër disa rrugë të qytetit.

 

S.C/Sh.Sh/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Rikthimi i PD-së me protesta në shtator, a do ta forcojë politikisht?×

Lajmi i fundit

Dua Lipa nis pushimet në Shqipëri, diçitura ‘pikante’ për foton për atdheun

Dua Lipa nis pushimet në Shqipëri, diçitura ‘pikante’ për foton për atdheun