Përdorte qendrën e masazhit për prostitucion, arrestohet pronari në Tiranë! Nis hetimi për një 37-vjeçare

Përdorte qendrën e masazhit për prostitucion, arrestohet pronari në Tiranë! Nis hetimi për një 37-vjeçare

Foto ilustruese

TIRANË- Pronari i një qendre masazhi është vënë në pranga nga policia, pasi e shfrytëzonte këtë ambient për prostitucion.

Ardit Buci administratori i qendrës së masazhit “Tulip” që ndodhet në rrugën “5 maj” në Tiranë kishte punësuar 37-vjeçare E.M e cila kryente aktivitetin e kundërligjshëm të prostitucionit. Ndaj saj ka nisur hetimi nga policia.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

J.GJ./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Ardi: 15/04/2022 17:16

  Ore boll me keto arrestime debile, burgjet duhet te mbushen me politikane e kriminele jo me fukarenj si kta apo ata qe mbjellin kanabis. Legalizohe dhe mbaronpune. Ka qene dhe eshte profesioni me i vjeter. Mblidh taksa dhe hec.

  Përgjigju
  • Shqipja 2: 18/04/2022 05:36

   O shqipe kam patur nje shoqen time qe me ka thene jam palluar me adoleshent budallejn tkisha did qe behej lek e kisha be me qejf…

  • Shqipe: 15/04/2022 17:59

   ore me kete mentalitet qe paske ti ndoshta gjen ndonje te njohur ndonje dite dhe pastaj ke per te fol ndryshe, si mor flisni ne kete menyre, po shfrytezohen vajza te reja nga ata qe kan lekun dhe harrojn qe jan bij nenash, nuk kan dal nga by*****, jan te reja qe ndoshta nuk e kuptojn qe 5 lek sot te nxjerr nga situata por te shkaterron jeten, nuk eshte kjo menyra e duhur o popull, por ketu ska moral dhe nuk di ku te drejtohesh, boll ecet me by*** por perdorni mendjen.

 • Sondazhi i ditës:

  Komision hetimor vetëm për çështje konkrete,jeni dakord me propozimin e PS?×

Lajmi i fundit

Papa bën thirrje që të mos përdoren më lëndët djegëse të papërpunuara

Papa bën thirrje që të mos përdoren më lëndët djegëse të papërpunuara