Vlorë, zjarr pranë bazës ushtarake të Pashalimanit, s'dihen shkaqet, 8 zjarrfikës po punojnë për shuarjen

Një sipërfaqe toke me shkurre dhe kallamishte pranë bazës ushatarke së Pashalimanit në Vlorë është përfshirë nga flakët.

Ende nuk dihet shkaku i rënies në zjarrit.

Forcat e zjarrfikëses ndodhen në vendngjarje dhe po punojnë për të fikur zjarrin.

Në vendngjarje ndodhen dy automjete me zjarrfikës dhe 8 efektivë të policisë.

G.MO/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kush do të fitojë zgjedhjet në bashkinë e Kukësit?×

Lajmi i fundit

FOTO/ Një vatër e re zjarri shfaqet në afërsi të fabrikës 'Deutsch Color' në Maminas

FOTO/ Një vatër e re zjarri shfaqet në afërsi të fabrikës 'Deutsch Color' në Maminas