Përfundon ndeshja Kastrioti-Egnatia, Kastrioti ngre kupën

Përfundon ndeshja Kastrioti-Egnatia, Kastrioti ngre kupën

Lojtarët e skuadrës se Kastriotit

Klubi i futbollit të Kastriotit ka luajtur ka zhvilluar ndeshjen me Egnatian, ndeshja përfundoi në rezultatin 2-3.

Tre golat për Egnatian i shënuan lojtarët Chichmuchen (41’), Beji (64’) dhe në shtesë futbollisti Dosti, ndërsa për Kastriotin shënuan lojtarët Marku (29’) dhe Cutra (70’).

Kjo ishte ndeshja e fundit për Kastriotin e Krujës në ndeshjet e kategorisë së parë të grupi A.


Ekipi i Kastriotit fitues i Kategorisë së Parë të grupi A

/b.ha./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se vendosja e fashës 800 kWh do të sjellë kursim të energjisë?×

Lajmi i fundit

Aksident tragjik në Greqi, humb jetën çifti nga Saranda! Lanë pas 3 fëmijë

Aksident tragjik në Greqi, humb jetën çifti nga Saranda! Lanë pas 3 fëmijë