VIDEOLAJM/ Përfundon samiti për Ukrainën, Vuçiç pozon në foton familjare me Osmanin

Pas përfundimit të samitit për Ukrainën në Pallatin e Kongreseve në Tiranë liderët u mbldohën bashkë për foton familjare.

Të gjithë pozuan në foton me presidentin ukrainas Volodymyr Zelensky, por ajo çfarë tërhoqi vëmendjen ishte prania e Aleksandër Vuçiç.

Ky i fundit kësaj radhe nuk ngurroi të pozojë në foto me presidenten e Kosovës, Vjosa Osmani. Të du dallohen në rresht të parë, krah Ramës dhe Zelenskyt.

Vuçiç në foton familjare me Osmanin


Lajmi kryesor:

Samiti për Ukrainën në Tiranë, Zelensky kërkon bashkëprodhim të municioneve me Shqipërinë e Ballkanin! Rama: S'duhet ta lëmë të humbasë (FOTO - VIDEO)


SI.E./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Besoni se miratimi i rezolutës e bën më efikase luftën ndaj korrupsionit?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Erjola Doçi feston ditëlindjen, merr urimin e veçantë nga personazhi i njohur në ”After Party-n” e “BBV”

VIDEO/ Erjola Doçi feston ditëlindjen, merr urimin e veçantë nga personazhi i njohur në ”After Party-n” e “BBV”