Përplasen dy makina në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin, plagosen katër persona, 2 prej tyre në gjendje të rëndë

Një aksident ka ndodhur këtë të mërkurë në aksin rrugor Lezhë-Shëngjin pranë Knallës.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se janë përplasur dy automjete dhe për pasoje kanë mbetur të plagosur katër persona, dy prej të cilëve në gjendje të rëndë.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes për të sqaruar rrethanat e aksidentit.

B.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Si i gjen shqiptarët 111- vjetori i shpalljes së pavarësisë?×

Lajmi i fundit

Dita e Pavarësisë/ Surpriza e Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit për udhëtarët në aeroportin ndërkombëtar ‘Nënë Tereza’

Dita e Pavarësisë/ Surpriza e Teatrit Kombëtar të Operas dhe Baletit për udhëtarët në aeroportin ndërkombëtar ‘Nënë Tereza’