Përplasen dy makina në Korçë, plagosen 4 persona, një vijon të jetë i bllokuar brenda mjetit

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Korçë, ku dy mjete janë përplasur mes tyre në vendin e quajtur "Dritat e Verdha".

Nga aksidenti janë plagosur 4 persona, ndërsa njëri prej tyre vijon të jetë ende i bllokuar në makinë.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar zjarrfikësja dhe policia që po bën të mundur nxjerrjen e të plagosurit që ka mbetur i bllokuar në makinë.

I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është i pranueshëm për ju përdorimi i të dhënave personale nga një parti politike?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Plagosja në zyrën elektorale të PD në Kavajë, arrestohen 3 autorët (EMRAT)