Përplasen dy makina në Korçë, plagosen 4 persona, një vijon të jetë i bllokuar brenda mjetit

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Korçë, ku dy mjete janë përplasur mes tyre në vendin e quajtur "Dritat e Verdha".

Nga aksidenti janë plagosur 4 persona, ndërsa njëri prej tyre vijon të jetë ende i bllokuar në makinë.

Në vendin e ngjarjes kanë shkuar zjarrfikësja dhe policia që po bën të mundur nxjerrjen e të plagosurit që ka mbetur i bllokuar në makinë.

I.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    7 dite para zgjedhjeve, a ju janë ofruar para ose favore në këmbim të votës?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

‘Flas me Bashën deri sa dëgjoj gërrhitje..’/ Rama: Si e vë në gjumë Lulzim Bashës! Ore po Saliu është gjallë?