Përplaset nga një makinë në kryqëzim, ndërron jetë gruaja në Korçë

Një aksident i rëndë është shënuar pak minuta më parë në aksin rrugor Bilisht-Miras, në afërsi të fshatit Kuç, ku 70-vjeçarja Refkie Gogoli është përplasur fatalisht nga një makinë në një kryqëzim dhe si pasojë ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i mjetit tip “Nissan", Artur Keço është shoqëruar nga policia e cila mbërriti menjëherë në vendngjarje për veprime të mëtejshme procedurale.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

J.GJ./KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A është Shqipëria në rrugën e duhur pas 110 viteve pavarësi?×

Lajmi i fundit

Kurbin/Konflikti me armë në mbledhjen e Rithemelimit, shkak debati për anëtarësimet

Kurbin/Konflikti me armë në mbledhjen e Rithemelimit, shkak debati për anëtarësimet