Përplasi fëmijën 10-vjeç dhe u largua nga vendi i ngjarjes, arrestohet i riu në Tiranë

Përplasi fëmijën 10-vjeç dhe u largua nga vendi i ngjarjes, arrestohet i riu në Tiranë

Policia e Tiranës ka arrestuar një 33-vjeçar pasi ka përplasur me makinë një të mitur në rrugën ‘Kongresi i Manastirit’. Pas aksidentit F.A është larguar nga vendi i ngjarjes.

I mituri ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve.

‘F. A., 33 vjeç, banues në Tiranë, pasi në rrugën “Kongresi i Manastirit”, duke drejtuar automjetin tip “Audi”, ka aksidentuar një shtetas 10 vjeç dhe më pas është larguar nga vendi i aksidentit. Shtetasi i mitur ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.’- njofton policia.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Tifozët shqiptar 'pushtojnë' Dusseldorf, të veshur kuqezi kërcejnë me tupana

Tifozët shqiptar 'pushtojnë' Dusseldorf, të veshur kuqezi kërcejnë me tupana