Përplasi me makinë të miturin dhe tentoi të largohej nga vendngjarja, policia arreston 53 vjeçarin në Vlorë

Përplasi me makinë të miturin dhe tentoi të largohej nga vendngjarja, policia arreston 53 vjeçarin në Vlorë

Foto ilustruese

Një 53 vjeçar është arrestuar nga policia e Vlorës pasi ditën e sotme ka përplasur me makinë një 11 vjeçar dhe është larguar nga vendi i ngjarjes.

Aksidenti ka ndodhur rreth orës 13:45 në afërsi të vendit të quajtur ‘Shtëpia e oficerëve’ ku 53 vjeçari i identifikuar si A.S teksa drejtonte automjetin e tij tip “Opel”, ka përplasur të miturin që po lëvizte me biçikletë.

Pas aksidentit, shoferi tentoi të largohej nga vendi i ngjarjes por u arrestua nga policia. Ndërkohë, i mituri mori ndihmën mjekësore në spital dhe tashmë është në gjendje të mirë shëndetësore.

B.V/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

‘Behari ka ardhur më herët!’ Pushuesit: Zgjedhim Pogradecin për klimën, kulinarinë dhe çmimet më të lira se në Jug!

‘Behari ka ardhur më herët!’ Pushuesit: Zgjedhim Pogradecin për klimën, kulinarinë dhe çmimet më të lira se në Jug!