Përplasi për vdekje fëmijën, del FOTO, ky është ish-shef i komisariatit të Himarës, i arrestuar më herët për drogë

Përplasi për vdekje fëmijën, del FOTO, ky është ish-shef i komisariatit të Himarës, i arrestuar më herët për drogë

1659446333_Sequence03.00240604.Still033.jpg

Ky është Arjan Tase, me gradën Komisar dhe me detyrë Shef i Seksionit të Policimit në Komunitet në Komisariatin e Policisë Elbasan që ka goditur për vdekje me gomone fëmijën sot në plazhin e Potamit.


Lajmi kryesor:

Gomonia godet për vdekje fëmijën në plazhin e Potamit në Himarë! Shoqërohet drejtuesi, ish-shef policie! Zbardhet dëshmia e autorit: Skafi mori gaz (VIDEO)


B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Shfaqje e shëmtuar në 'Air Albania', tifozët e Partizanit godasin portierin Bekaj

Shfaqje e shëmtuar në 'Air Albania', tifozët e Partizanit godasin portierin Bekaj