Personat e arrestuar për vrasjen e Pjerin Xhuvanit mbërrijnë në Gjykatë, RENEA 'blindon' Elbasanin (VIDEO)

Nën masa të rrepta sigurie kanë mbërritur sot në Gjykatën e Elbasanit 11 personat e arrestuar për vrasjen e Pjerin Xhuvanit. RENEA ka 'blinduar' Elbasanin, ku forca të shumta kanë bllokuar rrugën përpara Prokurorisë dhe Gjykatës.


Lajmi kryesor:

Vrasja e Pjerin Xhuvanit, lirohen 10 anëtarët e grupit të armatosur të PD! Në burg vetëm Arbër Paplekaj, dëshmia: Jam i tronditur


J.SH./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Ish-kryeprokurori Llalla dënohet me dy vite burg, a besoni se drejtësia e re do të ndëshkojë edhe të tjerë zyrtarë të lartë?×

Lajmi i fundit

John

Maqedonia e Veriut merr vendimin: Dozë e tretë vaksine për qytetarët mbi 60-vjeç