Pëson atak kardiak duke i dhënë makinës, 59-vjeçari humb jetën rrugës për në spital

Pëson atak kardiak duke i dhënë makinës, 59-vjeçari humb jetën rrugës për në spital

Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Tiranë, pasi një 59-vjeçar ka humbur jetën dhe bashkëshortja e tij është plagosur lehtë. Makina me të cilën ata lëviznin ka dalë nga rruga në periferi të kryeqytetit. Ngjarja ka ndodhur një ditë më parë, ndërsa mësohet se viktima është Rami Merja.

Burime policore thanë se ora shënonte rreth 12:20, kur Rami Merja bashkë me bashkëshorten sapo dolën nga banesa dhe hipën më makinën tip “Volkswagen”.

Dyshohet se 59-vjeçari ka pësuar atak kardiak në timon dhe për rrjedhojë automjeti ka dalë nga rruga. Ai ka ndërruar jetë gjatë rrugës për në spital.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

EURO 24/ “Është rrugë e gjatë”, Mancini nuk e bën dramë! Southgate: Luftuam, fituam...  

EURO 24/ “Është rrugë e gjatë”, Mancini nuk e bën dramë! Southgate: Luftuam, fituam...