Petrit Vasili respekton vendimin e PD-së, paraqitet fizikisht në komision

1632820800_vasili.jpg

Deputeti i LSI, Patrit Vasili ka respektuar vendimin Partisë Demokratike për t’u paraqitur fizikisht në komisionet parlamentare. Vasili është parë teksa ka shkuar të marrë pjesë në Komisionin e Shëndetësisë.


Lajmi kryesor:

Komisionet online përplasin sërish opozitë-mazhorancë, deputetët s’lejohet të flasin! Bushka: Futuni online! Bylykbashi: Është anti-kushtetuese


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të frekuentojnë auditorët duke rrezikuar shëndetin e të tjerëve?×

Lajmi i fundit

John

Administrata e Ushqimit dhe Barnave në SHBA, strategji për përzierje të vaksinave për më shumë efikasitet