Vihet në hetim shefi i komisariatit në Lezhë (EMRI)

Vihet në hetim shefi i komisariatit në Lezhë (EMRI)

LEZHË- Shefi i Komisariatit të Policisë në Lezhë, Agim Hoxha është vënë në hetim nga Agjencia e Mbikëqyrjes Policore.

Një agjente krimesh ka denoncuar pranë AMP se një mbrëmje kur ajo ishte në shërbim, shefi i komisariati ka shkuar i dehur në zyrë dhe ka kërkuar sqarime për punën, që nuk kishin asnjë emergjencë.

Po ashtu, Hoxha u konstatua nga kolegët nën efektin e alkoolit duke udhëtuar nga Lezha në Tiranë.

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore vazhdon hetimet, ndërsa nuk ka dalë ende në njoftim zyrtar, në lidhje me rastin.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • mondi: 17/05/2024 18:46

    shef comisariati i dehur!!? atehere kane te drejte serbet kur thone se shqiptaret nuk jane shtet formues

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    EURO 2024/ Fillojnë ndeshjet e fundit, a mendoni se Shqipëria kalon grupin?×

Lajmi i fundit

Greqi/ Shpëtohen 77 emigrantë në det, erërat e forta rrezikuan mbytjen e varkës së tyre

Greqi/ Shpëtohen 77 emigrantë në det, erërat e forta rrezikuan mbytjen e varkës së tyre