Pjerin Ndreu takime në Kallmet dhe Dajç: Në mandatin e dytë pesëfish më shumë investim

Pjerin Ndreu takime në Kallmet dhe Dajç: Në mandatin e dytë pesëfish më shumë investim

Në vijim të fushatës elektorale për zgjedhjet e 14-majit, kandidati i Partisë Socialiste për Bashkinë Lezhë Pjerin Ndreu zhvilloi  takime me banoret fshatrave Dajç dhe Koterr në Zadrime dhe Kallmet.

Në fjalën e tij Ndreu deklaroj se në mandatin e dytë do të vijojnë investimet në hapjen e kanaleve kulluese, infrastrukturën rrugore dhe garantoj ndërtimin e ujësjellësit të Dajçit.


Lajmi kryesor:

Zgjedhjet vendore, kandidatët për kryebashkiakë kërkojnë votën dhe bëjnë premtime! Sako me banorët e Sukthit: Vijojmë investimet në infrastrukturë


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Kryeministri i  zgjedhur i Britanisë, Starmer bisedë telefonike me Trump: Dënoj sulmin ndaj ish presidentit

Kryeministri i zgjedhur i Britanisë, Starmer bisedë telefonike me Trump: Dënoj sulmin ndaj ish presidentit