Plagë në fytyrë, këmbë e duar nga 'lufta' me ariun/ Videoja e çobanit që u sulmua

Report Tv siguron pamjet e gjendjes së 45-vjeçarit që u sulmua nga ariu në Kukës. Ekrem Onuzi ka plagë në fytyrë, këmbë, duar dhe pjesë të tjera të trupit nga 'lufta' me ariun në mal. Bariu u transportua nga malet e Kukësit në spitalin e Traumës në Tiranë për ndihmë të specializuar pasi ka dëmtime të shumta në trup.

1571574500_ariu.jpg


Lajmi kryesor:

Po kulloste bagëtitë, bariu sulmohet nga ariu! Pas tre orësh kuksiani sillet me helikopter te Trauma (Pamjet)


d.ba./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    E premtja dhe e hëna pushim, a jeni dakord me propozimin e Beqajt?×

Lajmi i fundit

John

Kreu i KLP porosit drejtuesit e prokurorisë në Fier dhe Vlorë: Mbroni interesat e publikut, s'duhet të mendojnë se disa janë të paprekshëm