'Mendova se ishte ujk...', bariu plagoset me armë gjahu në Ksamil

SARANDË- Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në Ksamil të Sarandës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mesditën e  sotme, ku i plagosur ka mbetur Shyqyri Saliaj, 73 vjeç i cili është plagosur  nga një bari tjetër gjatë kohës që ruante lopët. 

Burime për Report Tv bëjnë me dije se i plagosuri ka pyetur autorin se pse më qëllove, ndërsa autori ka thënë se : Mendova se ishe ujk!

Deri më tani dyshohet se bëhet fjalë për një plagosje aksidentale, megjithatë policia po shkon në vendin e ngjarjes dhe po heton për zbardhjen e plotë të rrethanave të saj.

Lajmi në përditësim...

  • Sondazhi i ditës:

    A e përballon ekonomia shqiptare një karantinë të dytë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Sot shi, por mësoni se si do të jetë moti për ditën e nesërme