Plagosi me armë babë e bir në Durrës, policia vë në pranga 39 vjeçarin e dehur

Plagosi me armë babë e bir në Durrës, policia vë në pranga 39 vjeçarin e dehur

Autori i dyshuar i plagosjes së dyfishtë me armë zjarri në Durrës, është kapur nga policia pas dy orë ndjekjeje.

Policia gjeti dhe sekuestroi armën e krimit pistoletë dhe automjetin e autorit, i cili plagosi babë e bir.

Policia e Durrësit në bashkëpunim me qytetarët arriti të vërë në pranga 39 vjeçarin Altin Lleshi.

Pas një konflikti të çastit dhe nën efektin e alkoolit, Lleshi ka plagosur me armë zjarri 63 vjeçarin me iniciale H. B. dhe 39 vjeçarin me iniciale M. B. (bab e bir).

Këta të fundit ndodhen në spital duke marrë ndihmën mjekësore, jashtë rrezikut për jetën.

Materialet do t’i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës, për veprime të mëtejshme.

1600109479_arma.jpeg


Lajmi kryesor:

I dehuri plagosi me armë zjarri babë e bir në Durrës, kapet nga policia 39 vjeçari


  • Sondazhi i ditës:

    Riorganizimi i PD, a duhet të zhvillohet menjëherë gara për kryetarin e ri?×

Lajmi i fundit

Zgjedhjet vendore/ Kërkuan të shpallet e pavlefshme kutia e burgut të Rrogozhinës, KAS rrëzon kërkesën e BF! Memolla i PS-së mbetet fitues

Zgjedhjet vendore/ Kërkuan të shpallet e pavlefshme kutia e burgut të Rrogozhinës, KAS rrëzon kërkesën e BF! Memolla i PS-së mbetet fitues