Plagosi me thikë një 28-vjeçar në Kukës, identifikohet autori! Policia në kërkim të tij

Plagosi me thikë një 28-vjeçar në Kukës, identifikohet autori! Policia në kërkim të tij

Foto ilsutruese

Një 24-vjeçar është shpallur në kërkim nga policia, pasi gjatë një konflikti të castit ka plagosur me thikë një të ri në Kukës.

Autori i identifikuar është R. C., 24 vjeç, banues në Kukës.

Mësohet se, pas marrjes së njoftimit se në spitalin e Kukësit ishte dërguar për të marrë ndihmë mjekësore, një i ri i plagosur me thike shërbime të Policisë Kukës, kanë nisur veprimet hetimore për zbardhjen e rrethanave të plagosjes.

Nga veprimet ka rezultuar se i riu, ishte plagosur me thikë nga R. C., 24 vjeç, banues në Kukës, gjatë një konflikti të çastit mes tyre.

Mësohet se shtetasi me iniciale A. E. po merr asistencë mjekësore në Spitalin e Traumës dhe është jashtë rrezikut për jetën.

M.T/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se SPAK do të bëjë drejtësi për 21 janarin?×

Lajmi i fundit

Edison Ypi: Qyteti Pastërma

Edison Ypi: Qyteti Pastërma