VIDEO/ Atentat anëtarit të fisit Bajri në Shkodër, plagoset në sy të nënës! Autorët i bënë pritë, e qëlluan teksa po lëvizte me makinë

Një anëtar i fisit Bajri ka mbetur i plagosur në një atentat mbrëmjen e sotme në lagjen Dobraç të Shkodrës. Mësohet se Admir Bajri, 38 vjeç, u qëllua me breshëri plumbash teksa po lëvizte me makinë tip 'Benz', ndërsa shoqërohej nga e ëma.

Kjo e fundit, fatmirësisht nuk ka marrë plagë. Atentatorët i bënë pritë Bajrit dhe pasi e qëlluan me breshëri automatiku, u larguan në drejtim të paditur. 38 vjeçari është dërguar menjëherë në Spitalin Rajonal Shkoder dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Për momentin nuk bëhen me dije të tjera detaje nga ngjarja, teksa policia ka ngritur postblloqe të shumta për kapjen e autorëve.

Fisi Bajri është jo pak i njohur, kjo për faktin se në vitin 2018, në kuadër të operacionit 'Oaz', u arrestuan disa prej anëtarëve të këtij fisi, të akuzuar për grup të strukturuar kriminal, gjobëvënie, vrasje dhe punësime të paligjshme. Por dosja e bujshme tashmë është shfryrë, pasi të gjithë personat, të cilët u vunë në pranga janë liruar nga akuzat e vrasjes, kanosjes, gjobëvënies, basteve të paligjshme dhe shumë të tjera.

Rendit zhvillimet sipas orarit:
Ora 19:22
FOTO/ Iu bë atentat sot në Shkodër, ja kush është Admir Bajri

1646850145_Sequence03.01273806.Still019.jpg

Personi që shihni në foton më lart është Admir Bajri, personi i cili mbeti i plagosur në një atentat mbrëmjen e sotme në lagjen Dobraç. 38-vjeçari është dërguar në spital, ku ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Ora 19:09
Atentati në Shkodër, ja kush u plagos

1646849444_Screenshot2.jpg

Report Tv ka mësuar emrin e personit që i është bërë pritë në Shkodër. Mësohet se Admir Bajri ka rënë pre e një atentati ditën e sotme.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Andi: 16/03/2022 19:37

  Po bardhokun a dihet gja kush e ka vra , djal njish ka ken me vjen keq per te se ska kush ja merr hakun se djalin e nipat i ka per me hek vetllat e jo me hek njiri

  Përgjigju
  • X andin: 17/03/2022 18:41

   Po dihet kush. Ndryshoi kah politik e filloi me ba shum lek. Behari me shok e ka vra

  • Andi: 17/03/2022 17:36

   Hahahha pse ti mendon se ata te garazhdit ja kan ba hahhha o vlla per ato aj ishte ba 1000 vjec po kan nderhy tjere me ja ba , po se kush fiks nuk edi por per ato te garazhdit nuk i ven kush ne liste edhe me i pa vra nuk i kishin ba gja , sa per qe e ka lan zemra e ka ba sa mas me perfundu ne burg ma shok po mos i besoni mediave se aj ka ken shendosh si kokrra molls

  • Per Andin: 17/03/2022 12:09

   As aj vet ska ken per at sport. Sjan shpi as gjak pushket ato. Da gjana shkojn me tleme jo me tbleme smundet mu ba torrnatori terminator nese I shkon iher dikujt goja padashje. E qujten padrino ne opinion se normal ato e bajn per klikime, ktij filloj tu I hi vedi nqef edhe e mori turri. Si kur e ka kap policia, e ka lan zemra e kan qu me barrel ne urgjenc hahah ????. Gjujti nji garazh bosh e per 2-3 muj ja kthynen kusurin nrrasht tkres 3-4 katikatore e kan ba si feltere kshtejash.

 • Xxxxxxc: 16/03/2022 17:57

  Hahaha ooo me lot kto komentet. Djali Enverit thojn ca ka ba ne Europ. Po ca ka me ba ai fmiaq. Buzet hala me qumesht. Po ca ka me ba ai i ka ngja axhes i dhjaksun.

  Përgjigju
  • Shkoder: 16/03/2022 20:22

   E ka nji kopil me dashnoren qe ka pas punu qe e ka denoncu per prostuticjon

  • Hasta: 16/03/2022 19:35

   Enveri ka dy vajza ska djal hic me sa di une

 • Kiras: 15/03/2022 23:33

  Aj asmer bilali a ndry mren si mini nk del jasht ba me dal e din se e var pwr bolesh bracja

  Përgjigju
  • Per Kirasin: 31/08/2022 22:15

   Si dihet se cili var shoqi shoqin

  • O kirasi: 17/03/2022 18:42

   Po nuk pyti kush u ka shtu a jo. Ca lidhje ka. Mren se skan ku shkojn tjeter. Jasht i ha ujku

  • Kirasi: 16/03/2022 23:00

   Asmeri asht shtu me vajz . Tan diten ne xhiro e ke me makina me xhama te zi

 • Tallava: 15/03/2022 21:13

  Kujtim vajushin pse e vranen a dihet gja?

  Përgjigju
  • TallA: 27/04/2022 16:31

   Ka shtru darke me shoke e kan gjujt ne shenj gezimi kur a vra Miri. Thojn se keto te Mirit ja kthyn festen. Mund te jem gabim

 • Kuriozi: 15/03/2022 15:41

  Pse ka nis sherri i bajreve me lict ? Kush ka hi me i pajtu bajret me lict edhe pse u prish pajtimi ? Ata qe kan hi me i pajtu a kan majt pergjegjsi se i kan pre nbes ? Po boranin pse e vranen a din kush gja ?

  Përgjigju
  • Hasta: 16/03/2022 17:47

   Hahaha po kush i pyt rremen e cenin ma vlla jan njerez kot , nipin e rremes merzuken ta bani medija me ik ne azil me tan fisin e tij

  • Per xhabijen: 16/03/2022 14:34

   Kujtimi ska ken njaq i rrezikshem sa me e vra qa do qe ka fol ose ka ba.jan me tu dhimte ato nipat e tij se nuk munden ma me e fry b*thsh si ma perpara.

  • Xhabije: 15/03/2022 23:30

   Kujtim vajushi ka hedh gurin e ka fsheh doren i ven edhe ka kujtu se nuk i del e din mir tan vajushi qa ka ba i vllaji se ku ka gabu i vllaji ata gjana sti fal kush

  • Rusi: 15/03/2022 23:27

   Mas ke marak se i kan identifiku sokol lici me cen kajosh e me rrem shkjaun e tan ata qe kan thur intriga per me i vra vllan po avash avash se ka da pun tjera po ska me i lan po ju dhan ndeshkimin e meritum rdhe ktyne

  • 007: 15/03/2022 23:01

   Po ky borani ca ka pas me lulin si i vuni tritolin ?

  • Per kuriozin: 15/03/2022 21:28

   Boranin e ka vra lul kulla me lek e ke tskakt dhe ka thirr cen kajoshin e asmer bilalin dhe kan fut asmer bilalin me fut intrigen te bajrat edhe i ka than qe e ka vra ibrahim lici se e kam njoft nkamer asmeri i ka pas inat lict se e ka sha bardhi me rop ska pas me beth me i vra lict i vetem dhe ka perdor me intrigat e tija e tlul kulls bajrat dhe i kan pre nbes lict masi kan pi kafet bajrat a dasht me u marr vesht me sokol licin se prej tij i kan pi kafet edhe me ja pas vra lict boranin ja kishin diftu edhe arsyn pse e kan vra po skan pas asiher pun me te e se kan njoft kta jan vetem intrigat e asmer bilalit lul kulls cen kajoshit edhe rrem shkjaut kjo asht e verteta

  • xhabije: 15/03/2022 19:51

   asmer bilali dhe lul kulla jan molla ketij sherri

  • Kiras: 15/03/2022 16:50

   Borani hodhi dinamitin ne rus lul kulls prandaj e vranen,pajtimi i bajreve me lict u prish kur vranen bardh licin ne pabesi,biles enver bajri i ka marr ne cel lict per ngushllime.dy dit para se me vra bardh licin behari me asmerin kan ken per drek te lict tu hager buk me bardhi licin.kja asht e verteta pastaj njerzit flasin simas oreksit

 • roni: 14/03/2022 16:04

  pytne pak beharin ju qe e bat kaq trim qa ka ba kur ka marr vesht se i ka kalu ibrahimi ne dobraq pytne pak at trimin ku a fut n bir t minit edhe kan nxjerr grat me gjujt ne ajer neper oborr kot me trem ibrahimin demek edhe behari tu u mshe behari asht burri me i dhjaksun qe ka shqipria aj hijen e ibrahimit e ka tmerr vdekje po mos flitni marrina se lict smerren me admirin se me pas dasht e kishin vra me kohe nuk kishin prit per sot me ja ba

  Përgjigju
  • Hahah: 17/03/2022 13:56

   Hahahah kan nxjerr grat me gjujt? Po normal frigacak. I ka grat mish per top. Njaq din psikopati. As njiri vet si dhimbset

  • lulit: 15/03/2022 15:39

   Pse ka nis sherri i bajreve me lict Kush ka hi me i pajtu Po boranin pse e vranen a din gja

  • Luli: 15/03/2022 14:15

   Ca u thu o koqe bracja ju ka vra shokt tan boranin ferracakt ja vravi bab e axh asmerit ti thu ca ka ba.po prit se tan njaty e kan perfundimin admiri shpetoj sot neser nk kan me shpetu as behar as safet ne vorr e kan perfundimin

  • Kulla: 14/03/2022 21:29

   Po mir mor a ban me dit ky ibrahimi qe e bani kaq trim ke ka vra prej bajrave ky qe e paskan kaq frik ata ikan vra agjen tesh sa vjet barll licin me e pas pas frig nuk ja kishin vra aghen

  • Kiras: 14/03/2022 20:30

   Bajret jan djemt ma kurva e ma frikacak qe ka shkodra po shteti ban trim gjithkend.ajo cka thet komentusi asht shum e vertet janne trem e tremen cdo dit

  • O loni more loni: 14/03/2022 17:52

   Po mos p*rdh shum o burr se le nam kokrren e namit e le A je duke i nigju bajrajt sa jan tu qesh me komentin tande ?

 • Agqim Daija: 12/03/2022 16:51

  Ska faj rrezzziku po me vjen shum keq .

  Përgjigju
 • Landi: 11/03/2022 19:34

  nuk kan gisht licet se ja kishin ba me kohe e me vakt po smerren licet me pem pa kokrra si puna ktij

  Përgjigju
 • Adi: 11/03/2022 15:54

  Kushdo ta ket ba duken se jan amator jan pagu shum pak . Ai me makin te nalun tu prit kishin mujt me i fut 10 pluma kres me ken profesionista

  Përgjigju
  • kiraskiras: 13/03/2022 03:29

   se keni njoft hala djalin e madh te Enverit jooo.. mbeso qe ibrahimi dridhet prej tij ka ik se e njef mir qa ka ba neper europe pa i ba 20 vjeq hala..po simas mendimit tem kan me e njoft edhe kto gangsterat e shkodres shpej

  • Edi: 11/03/2022 17:50

   Un nuk e di a me pages a me dor tveta po kushdo e ka ba ska ken amator se ka 6 plumba ntrup nji nqaf e ngjoks por punt e zotit jan kur sdon zoti nuk ndodh po leni kto komente fmish jo ka ken amator jo ka ken profesionist se sdina ne ato gjana … ahhaha ky i forti qe ka komentu do tjet profesionisht lopash

 • farwest: 11/03/2022 14:01

  nipi bardhokut bashk me blert cafin dhe dor dulin e kan ba . Tash do bahet muti krejt me vrasje te rendomta .

  Përgjigju
  • kiraskiras: 13/03/2022 03:38

   jan msu ata mu ba 10 fise bashk me vra nji qe ka emrin Mir...por ky admiri bajrave asht djal i urt tan e dijn kyt dhe besoj se kan ba gabim se kur veshin kpuct bajrat si veshin per legene tvrasin mren nshpi edhe besoj se kjo pun i ka acaru shum... kan hi gangot e shkodres ne bir te minit qe veq dy jan jasht prit sa te dalin edhe tjert...por tapo e njifni edhe djalin e madh te enverit qe ibrahimi e ka fobi se i ka ngja babushit edhe ka mi qit pun shum miletit

  • Drejtesi: 12/03/2022 20:23

   Bardhok planaj 1 shi veriut 10 veta duhet te vrasin per hakut e ati burri se e kan vra kot se i mbylli burgun Ibrahim licit si rregull duhet ta fillojn Me Tom dosh e bajra me rrall dava kurvash

  • Pergjigje: 11/03/2022 17:53

   Ato kan pun me tan shkodren kushdo ja ka ba mir ja ka ba e ja ka ul pordht mir bajrave po per mendimin tem bajrajt shkojn e i ulen ne gjunj licve me i fal se si ja kan nis bajrajt qe bajn si t fort neper shkoder po jan muti shkodres kan me u vra dita dits po ma mir me ik me ju lut tu qa licve e me myll punt se jan kap me fisin ma trima n shkoder se jan lic ato jo fis do ca do

  • farwestit: 11/03/2022 17:29

   Krejt kto qa permende legena jan e skan tndejna mi ra bajreve. Ktyne vec lict per mendimin tem edhe ata me naj vrases hallegji tlodhun me pages

  • But: 11/03/2022 14:23

   Bravo ???? se ke gjet

  • Funeral Kruja: 11/03/2022 14:10

   Qa asht KY information me pik presje .hallall farwest

 • Zeni ridit ba,t: 11/03/2022 13:53

  Kta pune Jan si lojnat qe bahen ka Lojna e njerz qe sbajn lojna

  Përgjigju
 • Njashtu is: 11/03/2022 13:38

  Shum keq kja pune por asht perdor prej zgjedhjeve noshta me tamam ka ba njat gabim po spo I bim nqaf pale me sulmu asht Kollaj po lict sma merr menja se Kan prit Kaq sshum per mesazh .

  Përgjigju
 • Mas u merzit: 11/03/2022 12:14

  Bythqimave qe shpikin jo Ata jo kta duroni Ata e dijn se prej kuj e Kan

  Përgjigju
 • Hipotez: 11/03/2022 09:57

  Po sikur ta ken ba njerzit e bardhokut ? Nipi i tij psh ? Se bajret po akuzohen qe me porosi te toms kan vra bardhokun

  Përgjigju
 • Xhabija: 10/03/2022 22:44

  Shkoder i mungojn djem si Mir Koçija

  Përgjigju
 • LAGJIA GUERRILE KIRAS: 10/03/2022 15:29

  Kta trimat jan ba bashk 2 shpijat Bilali edhe Bajri dhe kan vra bardh Licin duke e pre nbes masi kan pi kafet ktyne dy fiseve i duket se kan ba burrni tmadhe dhe njenit i asht vra tit bilali dhe baç bilali i kan zgerlaq npluma E zgerlaçen nplauma edhe Admir bajrin edhe avash avash se kan me u zgerlaq edhe tjer nuk ju asht dasht gja me vra bardh licin se tan jeten vetem plumat kan me i njek skan me pas ma rehati kta dy fise te pabesa Kurse LICT jan shpija qe skan pre nbes ken asiher .

  Përgjigju
  • Perazhit: 14/03/2022 16:02

   Vec Lict kan mundsi me i qit probleme tvogla bajreve se kto tjert vec mutin ja hajn me garuzhd as skan mundsi me ja permend emrin bajreve

  • Perazh: 13/03/2022 11:59

   Vetem nase i vrasin njerezit e bardhok planit e blert cafit me shok se mustaf lici e me fmit e vet asht i krym pune nuk munen me i vra bajrat kurr

  • Perazh: 13/03/2022 11:52

   Nase sokol lici ka ik e ka hek dor prej luftes e kan kta pun ne dor te tat licit e fmive tij e paskan fitu kyt luft ntavolin bajrat

  • Kiras: 12/03/2022 22:05

   Sokolin per trim qe asht e kan ba me marr rugat neper azile po trima e burra jan vec tat lici me djemt e vet we jan tu i ba ball tanve.padrino a ket gjithmon tat lic.sokoli ne emer te tij ka ec a i vogel sokoli

  • Per perazh: 12/03/2022 21:54

   Kush nk livdan vedin ju djegt ksolla.

  • O perashi: 12/03/2022 21:02

   Turoj shum si tjesh gjall e ta shohish sokolin bashk me ibrahimin o tu i hanger dheja ose tu marr malet. Kyt ta siguroj vec durim.

  • Perazh: 12/03/2022 15:45

   Ky ibrahimi a braqe si e thirrni ju ka le von kurse sherret e licve kan vazhdu qysh 93 edhe Sokol Lici i ka kry tan punt e veta si ma i miri nshkoder e ska pas krah as ibrahima as kerken se kan ken ka 5-6 mujsha edhe ka per ti kry prep si ma i miri se e njaf mir se kush asht ai nuk ngudet i kryn avash avash ibrahimi me u ba sa qereku i tij me burrni e trimni asht mir shum E ska mujt me e ba kush me ik e me marr malet sokolin E ska per tmujt kerkush .

  • Dobraqi: 12/03/2022 11:17

   O mas me ken brahimi per sokol e ca jan si puna tij i bajn me marr malet.brahim lici a problem o madh edhe behari se ka dasht sherrin me te po ka ndodh.behari ban cdo per mu pajtu me bracen

  • E drejte: 11/03/2022 17:48

   Po lexoj komentin po nomral ku ka shkodra burr si sokol licin mren i besushem e me karakter e trim i fort

  • shkoder: 11/03/2022 13:46

   kan me la haqet e bardh licit ato se bardhi e ka majt ne shpi behar bajrin i ka dhan buk me hanger po behari asht i pabes lict skan pre ken ne bes sokol lici asht burr shkodret as ska pre ken ne bes as si ka vu kujt gjoba si behari per sokolin ka rrespekt tan shkodra e shqipnia kto jan lict pra mos bani krahasime t kota

  • shkoder: 11/03/2022 13:40

   kan me la haqet e bardh licit ato se e kan vra pabesisht bardhi njat behar bajrin e ka majt ne shpi tu i dhan buk me hanger tu e majt shpi te vet e ka kondiseru si vlla esht burr i pabes behari kurse lict skan pre ken n bes sokol lici asht burr shkodret as ka randu ken as si ka vu gjoba kujt as ska pre ken ne bes kto jan lict pra po kan me la gjynahet e bardhit ato se zoti asht i madh

  • Gazi bots: 11/03/2022 12:47

   Ik o kartunar se le nam , paskan pre n bes astrit kurmemen, kushdo ja ka ba ka pshtu shkodren e e past jeten e plot, po ti keke i katunar e sdike ku jetoke, po cfar premjet n bes me astritin aj ka ken ma i rrezikshmi e nuk e kan pas shok o injorant lict

  • O legen: 11/03/2022 09:53

   Ti thu nuk kan pre ne bes lict po bardhi e vrau astrit kurmemen ne shpi tij mor me buk tij ne goj edhe e hodhen ne rrug

  • Koment: 11/03/2022 00:22

   Na i permend emrat pra se me pas emra sban koment pa i permen

  • Hahahah: 11/03/2022 00:21

   Edhe mos me i njoft hic si fise vetem ftyrat me ja pa dy fiseve dallohet kush jan te pabes po a e shifni ca ftyrash kan te fisit bajri me ta shpif jeten

  • Per ty: 11/03/2022 00:19

   Na i permend ti se ne shkodran jena e skena ni najher se lict kan pre n bes ken po ne dish ti na i trego meqe keke i sigurt

  • Per ty mor mashkull pa k*qe: 10/03/2022 19:07

   Mos deshte me ti permend me emra se ke kan pre nbes lict? I la rrallen nji komentuesit tjeter tja permenin me emra ktij mashkullit pa ko*qe se ke kan pre n bes lict edhe pse e din edhe ata vet mirboll.

 • Terroristi: 10/03/2022 10:03

  Ooo cuna nuk asht ibrahimi ai nuk asht ne shqipri hiq 100 perqin info e sigurt

  Përgjigju
 • Faik Konica: 10/03/2022 00:15

  32 vjet loket votojne Saleh Brishen ? Shkoder te Kam dhjere !!!!

  Përgjigju
 • Dobraç: 09/03/2022 23:56

  Sa te mençem jeni dhe ju, bani sikur dini cdo gja! Ju skeni shance me i pa as per ftyra tash 20 vjet Per kto qe flitni dhe bani sikur i keni shoke te ngushte.. Shifni punen tuj mos bani trillime kota se i dine vete ato Se ku i pikon çatia. Ju nuk njifni askend i keni me t'nigjume se po ta kallzoj une Me ba me u perballe me kto njerz e me u ballafaqu Qani si fmia uleni ne gjunje.. Po kshu ne shkrime jeni njisha tan.

  Përgjigju
  • X dobraqim: 10/03/2022 18:35

   Po mos ja rrit vlerat plerave kot. Problemi madh me pa ftyrat e tyne te pista aq injoranta jeni sa hapeni bethsh me kriminela ordiner qe vrasin femra e fmi

  • Axha: 10/03/2022 07:37

   Shko mor idjot po kujt i bahet vone me njofte Bajrat, app rracen e le keqe te kriminelave ne Shkoder e aq ma pak ne Dobraç. Kane vra e pre njerez te pa fajshem, kane ba miljona euro me gjakun e mundin e te tjereve. Mos haro se Zoti te ndeshkon ne diten ma te mire. Gjithsesi jam shume I bindun qe heret a vone çdo gja lahet e cdo gja paguhet.

 • Kirasi: 09/03/2022 23:09

  Ca komentoni kot o legena po ibrahimi nuk ka shans me lan ken te plagosun , me pas dasht me e vra ibrahimi e kishte vra 100 her pa problem se ky tan diten ka dal nuk asht rujt

  Përgjigju
  • Shkoder: 10/03/2022 10:09

   Edhe axha i tyne dit per dit ka dal e e kan vra, kushdo e ka plagos ket person nuk a nis me e plagos por me e vra por gjanat jan ne dor te zotit, nuk asht aq e thjesht ne ba heroin me than e kishte vra 100 her se nuk jan aq te leta gjanat po kushdi e ka ba e ka ba mbiemer mbiemer se edhe nga fisi licve bardhi asht vra se persit ne kafe ka qendru. Kjo i ka tregu fisit bajri se jan kot ne shkoder e askush nuk i len po bajn so te fort der sa zoti ti kpusin tan

  • kiraskiras: 10/03/2022 09:39

   vetum shokt e vet ka vra

 • Shkoder tepe: 09/03/2022 22:38

  Shnosh kryt se Kapele ka sa te dush ka rradhe kjo pune her 7 her Mas u merzit Mjeshter .kepuce PA hile shpk bq

  Përgjigju
 • Ermir haxhia: 09/03/2022 22:33

  Shnosh kryt se Kapele ka sa te dush Mas u merzit Mjeshter ka rradhe kjo pune .kepuce te perdorura

  Përgjigju
 • Zotni skutina: 09/03/2022 22:28

  Ushhtttttttttt

  Përgjigju
 • kiraskiras: 09/03/2022 22:22

  Me pagesë asht gjujt.

  Përgjigju
  • kiraskiras: 10/03/2022 06:32

   Une nuk thash gja. Un shkruva .

  • tepe: 09/03/2022 22:43

   Kiras kiras , ti je dhe i lagjes pra , por Nuk e besoj kyt qe the

 • Tomas: 09/03/2022 22:12

  Jane problemet e zgjedhjeve, kane pasojat e veta Kto te bashkive se i kane ra shume kujt ne qafe E i kane ba presion legenos , se kur ka zgjedhje Bahen si te terbum kto harrojne qe vjen prap e nesermja..

  Përgjigju
  • Tomi: 10/03/2022 00:00

   U turr tan shkodra me kriminela e deputet me nxjerr majlinden kryetare bashkia Po shkodrant bravo i qofte se hangren presionin Sja dhane voten hajdutes qe ste nep nji gur me ça kryt Jo mo po ban per shkodren, ajo me u ba kryetare Me marr fund ma zi shkodra! Po bravo sinqerisht , se slane lek pa dhane e presion pa ba Dhe shkodra e dha pergjigjen krimit dhe financusve te krimit

 • Shkodraa: 09/03/2022 21:59

  Shum dobet shkodra. Cjane kto plagosje palidhje dhe ke njerez qe si bijn ne qaf kujt. Jepini gaz o cuna shenoni pike se u koritet krejt

  Përgjigju
 • Shkodra: 09/03/2022 21:18

  O vlora ket skan dasht me e vra se tan diten ka leviz lirshem nuk asht msheh kurr . Keto qe e kan gjujt po paten beth te ka kishin fut nej mitroloz te gen vaso e te denisi se aty rrin tan ne lokal grumull para vetrins. Aty e kan ilirin beharin denisin pernat ne xham te lokalit. Po skan beth e merren me adin qe si bjen kuj ne qaf

  Përgjigju
  • Rusi: 11/03/2022 09:54

   Perdit i ke te lokali ken vasos e parkojn blindat para . Po ti si njef hic

  • Shkodraa: 10/03/2022 00:03

   Se ku i shifni kto andrra ju se kuptoj???!!! Kekan tan diten ato ne kafe me dere xhami dhe i ditke ti Si ditka kush tjeter... Ata sdalin prej shpie o naqe nxjerrin vec makinat bosh Ti thu marrina.. Rri xehte pi nai caj dhe mos shif andrra me sy hap

  • Vlora: 09/03/2022 21:59

   Po pse keta tanet ta pret mendja ty qe kur duan te mbarojn pun e din keta ca bejn te thekin ne mes te dites

 • Rrashtat hangshin: 09/03/2022 21:03

  Heren tjeter ka kohe boll.

  Përgjigju
  • Zhani: 09/03/2022 21:22

   O rrashtat hangshin shif se po te hajn rrashten tane po shif punt tuja mor artist

 • zhani: 09/03/2022 20:43

  Dhe Lind pytja , kush e bani ? admirin e kan pas kaher ne qarkullim ! Pse tash ??? ca ishte kjo levizje shahu me vonese ose futje intrigash ne mes dhe me kriju shkapetje te reja me fise te tjera !

  Përgjigju
  • Rus: 10/03/2022 10:19

   E kishte ba a se kishe ba ibrahimi kaher at e din ibrahimi, mos thoni nuk merret ibrahimi e fisi lic me e vra admirin sepse edhe admiri njesoj si bardh lici ka ken , nuk e kishin vra lict kaher se nuk jan gjanat uj aq te lehta ne kto dit te sodit ne shkoder kushdo e ka ba ka trondit fisin bajri

  • Shkodra: 10/03/2022 10:16

   Kushdo e ka ba ja ka tregu fisit bajri qe jan tdobt e hapen neper shkoder si legeba se sot ja kan ul pordht mir, a e ka ba ibrahimi a kushdo, mos jepni superlativa sikur po te kishte ken ky apo ai kishte vra e kishte shkatrru, zoti i ka ndor tana a pshton a nuk pshton robi por besoj se autoret mesazhin e kan percjell te fisi i tyne. Jam shkodran njof te dy fiset mir, lict jan me zotin e bajrajt jan me mashtrime e me pabesi zoti asht i madh un besoj ky ka ken lajm per to e bravo i qoft kush e ka ba merita ntan shkodren ka se a vdes a svdes personi a ndor te zotit

  • Kiras: 09/03/2022 23:30

   Ibrahimi e kishte hedh ne ajer po smerret aj me admirin nk besoj se e kan ba lict me pa dasht e kishin vra kaher

  • zhan kacolini: 09/03/2022 22:58

   Po na e keni ba kyt ibrahimin te pa gabushem thu se kush k... asht . Dhe ai gabon si tan tjert . Masanej dhe mund tkesh te drejt ti komentusi fundit qe ska ken ibrahimi sepse nfakt ska pas beth me dal asfalt ma

  • Andrea: 09/03/2022 22:40

   po meqe nuk ishte ibrahimi kush kishte me ken tjeter ? Naj ushtar i lodhun i tyre atehere

  • O kirasi 2: 09/03/2022 22:37

   O rrot k... po si paska me u pagu ibrahimi prej nji fisi tjeter kur ai asht krysori qe ka pun me to ? Edhe me pas ken ibrahimi nuk ka shans me lan ken te plagosun ai . Ku ka ken dora tij kn shku ne boten tjeter . O fmijac

  • Milito 2: 09/03/2022 22:14

   O milito heke ibrahimin nga lista se me pa ken ai Skishte lan ken te plagosu .. sdin me ba demek ai.

  • Kirasi 2: 09/03/2022 22:07

   Ibrahim lici i pagum prej nji fisit tjeter

  • milito: 09/03/2022 21:48

   ske pse i ban kto pytje ne shum pikpytje o zhani , dy jan alternativat e mundshme . O jan lict ose jan dugagjinsit

 • Vlora: 09/03/2022 20:22

  Ore shkodra ca bet se the qe andej na vlora vetem plagosje po ndodhin. Ca behet kshu po mesojn doren kta apo ca? Bejn stervitje me duket

  Përgjigju
  • I.i: 09/03/2022 21:01

   Ka mbaruar pun personi po do merret vesh nvazhdum

  • Vlonjati: 09/03/2022 20:45

   Te drejt kan shkodranet ne 2 apo 3 her te fundit skemi mbaruar pun

 • Ufoja: 09/03/2022 19:31

  Djal axhe e ka safetin e beharin po ky nuk asht perzi as nuk asht msheh kurr dit nat xhiro ka ken . Nuk i ka ra kuj ne qaf djal i mir prandaj e ka fal pushka

  Përgjigju
 • igli: 09/03/2022 19:20

  SHUME KOHE I KANE LENE TE livadhisin,,,po vrave ,,,prite plumbin se vec kur te vjen....si pellumb i shkruar,......

  Përgjigju
 • Kirasi: 09/03/2022 19:18

  Po adi dit nat xhiro ka ken nuk asht rujt as nuk asht msheh kurr . Me dasht me e vra e kishin vra 1 mij her ne cdo orar . Gjithsesi nuk asht djal i keq si ka ra kuj ne qaf . Edhe pse asht djali axhes i beharit e Safetit

  Përgjigju
  • gjhjhdswf: 10/03/2022 04:35

   qe pra ja bane. djali i axhes vritet per djale ta axhes

 • Sondazhi i ditës:

  A duhet ti jepet Bashës një shans tjetër për të drejtuar PD-në?×

Lajmi i fundit

"Fluturo lart, Kevin, si shqiponjat! Fluturo te Zoti!" Qindra persona i japin lamtumirën 19 vjeçarit shqiptar, humbi jetën në aksident