Po ecte me shumë shpejtësi e përplaset me murin, shpërthen në flakë makina në Pogradec! I mbetet vetëm skeleti/ VIDEO

KORÇË- Një makinë është përfshirë nga flakët mesditën e kësaj të enjteje në aksin nacional Pogradec-Tiranë.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se shoferi ka qenë me shpejtësi shumë të lartë, dhe teksa është përpjekur që të manovrojë është përplasur me murin anësor e më pas është përfshirë nga flakët.

Fatmirësisht shoferi ka vepruar me shpejtësi duke dalë nga makina që punonte me gaz- benzinë. Kjo gjë ka shkaktuar trafik të rënduar në këtë aks të mjeteve.

1597318077_pezhojaaa.jpg

B.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Anëtarësia përzgjedh kandidatët për deputet, a mendoni se procesi i nisur në PD do jetë efikas?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Berisha në Parlament? Alibeaj: Ka kontribute historike, Topalli nuk donte vetë të hynte