Po hapnin pus për vaditje në Berat/ Një person nxirret i vdekur, një tjetër me shenja jeta

Një person është nxjerrë i vdekur nga pusi, e ndërsa tjetri me shenja jete i cili është dërguar me urgjencë në spital. Gazetar i Report Tv bën me dije se Gentian Hoxha ka humbur jetën, ndërsa Neim Hoxha ka shenja jete. 


Lajmi kryesor:

Tragjike në Berat/ Po pastronin pusin dhe asfiksohen nga gazi, vdes i moshuari me dy nipërit...u bllokuan për rreth 30 minuta në thellësi (VIDEO)


B.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Presidenti i ri duhet të jetë i PS apo i opozitës?×

Lajmi i fundit

John

Jupi në 'Pa Protokoll': Gara e 'Rithemelimit' njëanshme! Bushati: Ka mbështetjen e bazës! Lumezi: Demokratët të bashkohen pa Bashën e Berishën