Po i iknin policisë, përmbyset makina me 4 sirianë në Korçë (VIDEO)

KORÇË- Një makinë e cila po transportonte sirianë është përfshirë në aksident, teksa po i largohej policisë.

Mësohet se makina është përmbysur dhe ka dalë nga rruga duke përfunduar në një kanal. Ngjarja ka ndodhur në zonën e njohur Çezmat e Senjishtit, fatmirësisht sirianët janë jashtë rrezikut për jetën.

Report Tv sjell pamje nga makina e përmbysur, teksa shihet një nga sirianët i cili ka mbetur i lënduar. Fatmirësisht ka ardhur në kohë ambulanca duke i dhënë ndihmën e duhur mjekësore.

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mendoni se Rama e Basha do të bëjnë kompromis për të ardhmen e Shqipërisë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Shkolla 9-vjeçare 'Murat Toptani' në Selitë gati për 360 nxënës në shtator, Veliaj: Gati 10 shkolla të reja; edhe 10 të tjera në semestrin e dytë