‘Po kalojnë një ferr’, stilistja e çiftit mbretëror rrëfen si është situata e Kate dhe princ William

‘Po kalojnë një ferr’, stilistja e çiftit mbretëror rrëfen si është situata e Kate dhe princ William

Princi William dhe Kate

Stilistja e fëmijëve të çiftit mbretëror, Amaia Arietta, ka rrëfyer se si është situata në Pallat pasi princesha Kate u diagnostikua me kancer.

“Janë të shkatërruar për momentin, mendoj se po kalojnë në ferr. Është vërtet personale”, ka thënë ajo, raporton People.

Stilistja e cila zotëron kompaninë me të njëjtin emër Amaia, deri më tani i është shmangur zbulimit të informacioneve rreth çiftit.

Ndërsa akoma është e paqartë arsyeja se çfarë e shtyu atë të bënte që të deklaronte këtë gjë, pasi Kate vazhdon t’i nënshtrohet kimioterapisë.

Xh.K/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • Iris: 05/05/2024 04:56

    Kimio nuk eshte fushe me lule.Kush e ka provuar,apo ka te aferm qe i jane nenshtruar do t'i jepnin te drejte stilistes.

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

Shqipëria në ‘black aut’ për 30 minuta, eksperti Elezi në Report Tv: Prokuroria shqiptare të nisë hetimet, dëmi shkon në 1 miliardë euro

Shqipëria në ‘black aut’ për 30 minuta, eksperti Elezi në Report Tv: Prokuroria shqiptare të nisë hetimet, dëmi shkon në 1 miliardë euro