Po lahej në det me komardare, por shkon në thellësi! Shpëtohet nga mbytja fëmija në Velipojë

Momenti kur fëmija është nxjerrë në breg

Policia Kufitare e Shkodrës, ka shpëtuar nga mbytja një fëmijë, i cili po lahej në ujërat e detit Adriatik, në plazhin e Velipojës.

Fëmija po lahej në det me komordare, dhe prindërit ishin në çadër, por pas rreth 40 minutash, ato kanë parë fëmijën shumë metra larg, në thellësi të detit

Më pas është njoftuar Policia e Kufirit, të cilët kanë mbërritur menjëherë dhe kanë sjellë në breg vogëlushin.

J.SH./LR/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me propozimin për dozë të tretë vaksine për personat mbi 60 vjeç?

Komento

Komente

  • kiraskiras: 24/07/2021 14:50

    Komplimente policia kufitare e Shkodrës për shpëtimin e fëmijës si dhe për çadrën e diellit në mjetin lundrues që ruan kufijtë detar nga trafikimi i hashashit!!

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

FOTO/ Ivanka Trump me bashkëshortin vizituan këtë verë Shqipërinë, me ta edhe sheiku i PSG