“Po më thyen zemrën në mijëra”, kush po e bën të vuajë këngëtarin shqiptar

Këngëtari Alban Ramosaj

Alban Ramosaj është një nga këngëtarët më tërheqës të tregut muzikor shqiptar. Ai publikon rrallë këngë por që tekstet e tij mbeten në memorien e publikut. Së fundmi Alban i ka surprizuar të gjithë ndjekësit e tij në rrjetet sociale teksa shkruan në Instastory se dikush i ka thyer zemrën dhe po e bën të vuajë.

“Ti po vjen në ëndrrat e mia…, Ti po ma thyen zemrën në mijëra…,”- shkruan këngëtari në Instastory. Kujtojmë që vetëm para pak kohësh Ramosaj shkroi në Instagram se kishte nevojë për dikë që ta bënte të vuante në mënyrë që të shkruante tekste të bukura. Mesa duket këngëtarit i është plotësuar dëshira dhe po përgatitet për një projekt të ri, por se kush po e bën të vuajë, kjo ngelet mister.

Postim i bërë nga Alban Ramosaj në Instastory

  • Sondazhi i ditës:

    Rënia e rasteve me Covid-19 dhe vaksinimi, a duhet të hiqet ora policore?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Lajm i mirë, Bashkia e Tiranës hap aplikimit për regjistrimin e fëmijëve në çerdhe