Po peshkonte me gjenerator në lumin Drin, 56-vjeçarin në Bulqizë e zë korrenti, ndërron jetë

56-vjeçari Ramazan Murrja

Një 56-vjeçar ka humbur jetën pasditen e sotme në Bulqizë, pasi e zuri korrenti, ndërsa po gjuante peshk me gjenerator në lumin Drin.

Viktima është identifikuar si  Ramazan Murrja, i cili r anë kontakt me rrymën elektrike, teksa po peshkonte.

Grupi hetimor vijon hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

J.SH./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A besoni se premtimet e programit të qeverisë Rama 3 do të realizohen?

Komento

Komente

  • Taulant: 03/08/2021 05:25

    Ngushellime familjes! Edhe per peshkim do bejne hile shqiptaret dhe hane koken e vete.

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Krijohet Agjencia për Mediat dhe Informimin, PD: Ky mandat do jetë i propagandës dhe censurës së ligjëruar me vule kryeministrore