”Po si aktore, se profesioni im është traktoriste”, i kthehet aktorja fansit

”Po si aktore, se profesioni im është traktoriste”, i kthehet aktorja fansit

Mariana Kondi

Mariana Kondi është një ndër aktoret që gjithmonë ka spikatur për humorin dhe batutat e saj. Ajo së fundmi po shfaqet shumë aktive në rrjetet sociale.

Në një status ka shkruar: “Duhet të punojmë se erdhi vera, deti, rrobat e banjos, shapkat, peshqirat, kremrat..Më përpara i hipnim trenit me bukë me vete dhe kaq”.

 Ajo çka ka shkaktuar shumë të qeshura është një koment ku aktorja i përgjigjet një nga komentuesve që kishte shkruar: “Ke dalë si aktore” dhe ajo i përgjigjet: ”Po si aktore, se profesioni im është traktoriste”.

Kjo ka qenë përgjigjja epike e aktores Mariana Kondi.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shtyn zbatimin e fashës 800 kWh për çmimin e energjisë, mendoni se është zgjidhja e duhur?×

Lajmi i fundit

Reshje të dendura shiu në Maliq, stuhia rrëzon pemët pranë fshatit Pendavinj

Reshje të dendura shiu në Maliq, stuhia rrëzon pemët pranë fshatit Pendavinj