Po udhëtonte me motor me të dashurën, humb jetën në një aksident 22-vjeçari shqiptar në Itali

Vendi ku ndodhi ngjarja dhe i riu

Një i ri shqiptar ka humbur jetën pasi është përplasur nga kamioni teksa udhëtonte me motor së bashku me të dashurën e tij.

Mediat italiane shkruajnë se bëhet fjalë për, Rikardo Kahuqi, 22 vjeç, me origjinë shqiptare, por rezident në San Gemini.  Mësohet se e dashura e tij ndodhet në gjendje të rëndë në reanimacion në spitalin Santa Maria.

Dy të rinjtë u përplasën, pasi 22-vjeçari humbi kontrollin e mjetit dhe u përplasja me një kamioni, duke përfunduar në anën tjetër të rrugës. Kahuqi humbi jetën në vendin e ngjarjes.

M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë që studentët e pavaksinuar të frekuentojnë auditorët duke rrezikuar shëndetin e të tjerëve?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Skoci/ 16- vjeçari akuzohet për goditje me thikë në stacionin hekurudhor ndaj një të mituri 14- vjeçar