Poezia “Zonja Lu” e Ali Asllanit, mjeshtërisht nga Jorgaq Tushe (VIDEO)

E teksa sfida më e madhe e artistëve të Teatrit Kombëtar gjatë kësaj periudhe kanë qenë mbrëmjet poetike, kësaj here u bashkohet edhe artisti vlonjat i Teatrit “Petro Marko” me poezinë “Zonja Lu” të Ali Asllanit. Në një recitim plot ritëm dhe humor, artisti na tregon se si edhe nga shtëpia mund të mbash pranë vete artdashësit.


Lajmi kryesor:

“Kur perëndon dielli” dhe “Zonja Lu”, artistët shqiptarë interpretojnë këngë e poezi nga karantina


v.d./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të ruhen koalicionet parazgjedhore siç janë në ligjin aktual?



×

Lajmi i fundit

John

Turizmi mbijetoi, Klosi: Ky vit tregoi problemet me strukturat akomoduese! Operatorët kërkojnë paketë të tretë ndihme vetëm për këtë sektor