Pogradec, bie nga pallati
në ndërtim humb jetën 55 vjecari

Pogradec, bie nga pallati <br />në ndërtim humb jetën 55 vjecari
POGRADEC- Bie nga pallati në ndërtim ndërsa kryente punimet në objekt një 55 vjecar. Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 1 në qytetin e Pogradecit. 55 vjecari Kujtim Tomorri ka rënë nga kati i dytë i pallatit në ndërtim dhe për pasojë ka humbur menjëherë jetën.

Policia e Pogradecit pasi ka kqyrur vendin e ngjarjes ka nisur hetimet për shkelje të rregullave të sigurisë në punë.
(jd/shqiptarja.com(

  • Sondazhi i ditës:

    Gjykata e Apelit i jep vulën e PD-së Berishës, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet

Duka në ‘Repolitix: Në 2025 PAA në zgjedhje, por ju unë si deputet