Pogradec, bie nga pallati
në ndërtim humb jetën 55 vjecari

Pogradec, bie nga pallati <br />në ndërtim humb jetën 55 vjecari
POGRADEC- Bie nga pallati në ndërtim ndërsa kryente punimet në objekt një 55 vjecar. Ngjarja ka ndodhur në lagjen numër 1 në qytetin e Pogradecit. 55 vjecari Kujtim Tomorri ka rënë nga kati i dytë i pallatit në ndërtim dhe për pasojë ka humbur menjëherë jetën.

Policia e Pogradecit pasi ka kqyrur vendin e ngjarjes ka nisur hetimet për shkelje të rregullave të sigurisë në punë.
(jd/shqiptarja.com(

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve

Marrëveshja SHBA-Kanada, synon t'i japë fund kalimeve të emigrantëve mes të dy vendeve