Pogradec/ Sherr me thika mes dy adoleshentëve për një vajzë, 15-vjeçari përfundon në spital

Pogradec/ Sherr me thika mes dy adoleshentëve për një vajzë, 15-vjeçari përfundon në spital

Foto ilustruese

POGRADEC- Pasditen e sotme ka ndodhur një konflikt mes dy adoleshentëve, i cili ka agravuar në sherr me thika. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 18:15, ekzaktësisht tek plazhi i Uçkave. Aty ka filluar grindja mes adoleshetëve, më pas i plagosuri ka ikur me vrap në drejtim të Gjykatës së Pogradecit, ku vuri në djeni rojen e objektit, i cili lajmëroi policinë. Plaget i janë shkaktuar minorenit në fytyrë

Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes, dyshohet se konflikti ka ndodhur për një vajzë. Një 15-vjeçar ka përfunduar në spital me dëmtime të vogla dhe jashtë rrezikut për jetën pasi u godit nga 17-vjeçari me iniciale N.M.,

Dy të miturit janë banues në Pogradec. 

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.

 

F.D/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A është i drejtë vendimi për të shtyrë Komisionin Hetimor për ‘McGonigal’?×

Lajmi i fundit

Botoi librin për ‘Gërdecin’, gazetari amerikan flet ekskluzivisht për Report Tv: Shkëlzen Berisha ishte në takimin me Diverolin dhe negocioi çmimin e fishekëve

Botoi librin për ‘Gërdecin’, gazetari amerikan flet ekskluzivisht për Report Tv: Shkëlzen Berisha ishte në takimin me Diverolin dhe negocioi çmimin e fishekëve