Pogradec/Banorët: Që kur i vdiq i shoqi, zonja nuk ndihej mirë, ishte në depresion

Një tjetër banor i zonës, shitës në ushqimoren ku dhe zonja bënte pazarin tha se që pas vdekjes së të shoqit, një muaj më parë, edhe ajo nuk ndihej mirë, gjë që shton dyshimet se mund të ishte në depresion.

"Që kur i vdiq bashkëshorti nuk ndihesh mirë dhe ajo. Kisha nja dy apo 3 ditë pa e parë. Të shoqin e kishte nga Maqedonia dhe jetonin këtu. Fqinjët nuk e kishin parë që të dilte dhe po mbante erë. Fëmija ishte me aftësi të kufizuar. Nuk ishin keq nga ekonomia, por zonja nuk punonte", tha një banor.


Lajmi kryesor:

Ngjarje e rëndë në Pogradec, nëna gjendet e vdekur në banesë! Vajza 9-vjeçare dy ditë e paushqyer pranë trupit të pajetë


I.K./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria dhe Greqia do i drejtohen Gjykatës së Hagës për çështjen e detit, a jeni dakord?×

Lajmi i fundit

John

 Vrasja e mësuesit francez: Franca mbyll xhaminë në periferinë e Parisit